یک فنجان تازگی نوش جان . . .

درباره شرکت

شركت سبز نوش كویر با نام تجاری دکتر بین با سابقه بیش از دو دهه فعالیت در پرورش گیاهان دارای خواص مفید و دارویی، همواره حضوری موثر در این صنعت داشته است. سبز نوش كویر ( دکتر بین ) بعنوان اولین تولید كننده دمنوش های میوه ای و گیاهی از تركیبات صد در صد طبیعی بوده است . این شركت با برخورداری از دانش روز و بهره مندی از همكاری و تجارب علمی متخصصین عزیز كشورمان، در بین شركت های دانش بنیان قرار دارد.

شرکت سبز نوش کویر افتخار و اهتمام دارد در راستای ماموریت و اهداف متعالی سازمانی خود که همانا توسعه و ترویج فرهنگ مصرف فرآورده های طبیعی، تغذیه سالم و فراسودمند بمنظور تامین سلامت، ایمنی و امنیت غذایی پایدار جامعه ایرانی می باشد، همواره تلاش نموده تا انواع گیاهان با خواص مفید را بهترین کیفیت در ایران کشت، فرآوری و بسته بندی نماید.

حضور پرسنل كارآزموده، متخصص و متعهد، بكارگیری ماشین آلات پیشرفته فرآوری، بهره گیری از مجهزترین تکنولوژی استرلیزاسیون برای کاهش و کنترل میکروبی و آفات گیاهان در ایران، ماشین آلات منحصر بفرد بسته بندی، و نهایتا با دارا بودن مجهزترین آزمایشگاه های تخصصی واحد کنترل کیفیت، باعث سربلندی خدمتگزاران شما در شرکت سبز نوش كویر “دكتر بین” و به تبع آن صنعت كشور عزیزمان گردیده است.

 نتیجه فعالیت های پیش گفته دلیلی بر انتخاب شركت سبز نوش كویر "دکتر بین" از سوی مراجع ذیصلاح علمی و تحقیقاتی كشور بوده و دریافت نشان استاندارد های داخلی و بین المللی، دریافت الواح تقدیر و تندیس های متعدد در جشنواره های علمی و صنعتی تاییدی بر این مدعا میباشد.

امروزه اصلی ترین اعتبار شرکت سبز نوش کویر "دکتر بین"، پشتیبانی پایدار و معنوی مصرف كنندگان گرامی ما می باشد.

استاندارد ها

استاندارد سازی مانند بسياري از پديده هاي طبيعي، شناخت، برداشت و رفتاری است كه انسان در قبال محيط پيرامون خود دارد. شرکت سبز نوش کویر " دکتر بین " برای دستیابی به اهداف مهم و تخصصی سازمانی خود در تطابق محصولات تولیدی با استانداردهای ملی و بین المللی همواره متعهد و کوشا بوده است.

در این راستا شرکت سبز نوش کویر " دکتر بین " با بهره وری منابع انسانی، بکارگیری مواد اولیه با کیفیت، بهینه سازی تکنولوژی و ماشین آلات تولیدی و راه اندازی سامانه خدمات فروش آنلاین ضمن ايجاد ارتباط بهتر، تبادل افكار و حفظ منافع مصرف كننده، سعی در ايجاد اطمينان براي خريداران محصولات تولیدی این شرکت نموده تا به طور معقولي با استانداردهاي مشخص و تأييد شده توسط سازمان های ذي صلاح مطابقت داشته باشد.

دریافت نشان استاندارد های ملی و بین المللی برای محصولات " دکتر بین " نشانگر تعهد، انضباط و انجام فعاليتهاي فكري، علمي و فرهنگي شرکت سبز نوش کویر در قبال مصرف کنندگان محصولات آن می باشد.

جوایز

شرکت سبز نوش کویر "دکتر بین" به پاس  بیش از دو دهه تلاش مستمر در حوزه سلامت و با توجه به استمرار و تکامل فعالیت‌های کنترل کیفیت فراگیر در تولید و ارتقای سطح کاربردی آن، مفتخر و موفق به دریافت جوایز معتبر کیفیت از سازمان ها و مراجع معتبر ملی و بین المللی گردیده است.
شرکت سبز نوش کویر "دکتر بین" این افتخارات و موفقیت ها را مرهون و مدیون اعتماد مصرف کنندگان، تعهد و تلاش همکاران مجموعه برای اعتلای سطح کیفیت محصولات، تحقیق و نوآوری، موفقیت در طراحی، تولید محصولات صادراتی برای بازارهای بین المللی، انتشار و ترویج اطلاعات مربوط به این نوآوری ها  و روش های مبتکرانه جدید در زمینه تحقق کیفیت عالی در سطح ملی، دانشگاهی و صنعتی می داند.