جوایز

اعطای جوایز کیفیت یکی از تدابیر مؤثری است که کشورهای پیشرو صنعتی در راستای ترغیب، تشویق، افزایش و توسعه فعالیت‌های کنترل کیفیت بکار می گیرند.
ژاپن از جمله اولین کشورهایی است که متوجه نقش و اهمیت کیفیت شد و برای اعتلای سطح کیفیت کالاهای ژاپنی از طریق در نظر گرفتن جایزه کیفیت اقدام کرد. تبعات مثبت این اقدام ژاپن سبب شده که سایر کشورهای جهان نیز به این مهم بیندیشند و جوایز خاصی را برای افزایش و بهبود کیفیت تولیدات خویش در نظر بگیرند.
شرکت سبز نوش کویر "دکتر بین" به پاس  بیش از سه دهه تلاش مستمر در حوزه سلامت و با توجه به استمرار و تکامل فعالیت‌های کنترل کیفیت فراگیر در تولید و ارتقای سطح کاربردی آن، مفتخر و موفق به دریافت جوایز معتبر کیفیت از سازمان ها و مراجع معتبر ملی و بین المللی گردیده است.
شرکت سبز نوش کویر "دکتر بین" این افتخارات و موفقیت ها را مرهون و مدیون اعتماد مصرف کنندگان، تعهد و تلاش همکاران مجموعه برای اعتلای سطح کیفیت محصولات، تحقیق و نوآوری، موفقیت در طراحی، تولید محصولات صادراتی برای بازارهای بین المللی، انتشار و ترویج اطلاعات مربوط به این نوآوری ها  و روش های مبتکرانه جدید در زمینه تحقق کیفیت عالی در سطح ملی، دانشگاهی و صنعتی می داند.